Leasing: Merkezde Kobiler

Hedefimiz özellikle küçük ve orta ölçekli girişimleri desteklemektir, çünkü çoğu zaman iktisadi yaşama hareket katan bu işletmelerdir. Bu nedenle finansman hizmetlerimizi, bunların talepleri ve olanaklarına odaklamış bulunuyoruz. Güvenebileceğiniz partneriniz olmayı arzu ediyoruz.

 

Vizyon Bilgisayar'da, küçük ve orta ölçekli işletmelere modern, kaide olarak yüksek maliyetli IT-donanımlarını sermayeyi bağlayarak satın almak yerine, lesaing yoluyla temin etmeyi teklif etmektedir. Ve bunu, yatırım hacminiz küçük olsa da adil şartlarla teklif ediyor.

 

Bu nedenle şirketimizin odak noktasında özellikle bir konu bulunmaktadır: ilişkiler. Gerek uzman satıcılarımız ve gerekse müşterilerimiz ile olan kişisel ilişkilerimizde biliyoruz ki emsalsiz bir partnerle, emsalsiz bir görev üstlenmekteyiz. Bunun için gün ve gün işe koyulmaktayız: Yeterli ,angaje olmuş, şeffaf , dürüst, samimi ve kişisel olarak.

 

Bunula birlikte ihtiyacınız ve hayalleriniz hizmetlerimizi belirlemektedir. Partner ve müşterilerimize tüm konularda planlama serbestisi sunabilmek için üretici ve bankalara tabi olmaksızın çalışmaktayız.